گلیم از آب کشون:

Elementary

تو این دوره می‌خوایم بهت کمک کنیم که گلیمت رو از آب بکشی. یعنی قراره یاد بگیری در مورد کارهای روز مره و علایق خودت و خانواده‌ات و ... صحبت کنی و همچنین، بهت یاد میدیم با لغات و ساختاری که بلدی داستان های خیالی بسازی و با گوش دادن به داستانهای دوستانت برای داستان های بعدیت ایده های جدید بگیری. با این روش در سطح خودت تو صحبت کردن غوغا میکنی.

تخته گاز:

Pre_Intermediate

تو این مرحله قراره پا رو گاز بزاری و پشت من بیای . اینجا ترمز ممنوعه! پس نه تنها جای تنبلی نیست بلکه دنیای رقابته و باید تمام تلاشت رو بکنی تا بهترین باشی . در این مرحله روی صحبت کردن و و تمرین های گروهی کار می‌کنیم وبهت یاد میدیم ایمیل و یکسری نامه ساده هم بنویسی.

دوره حرف حساب

Intermediate

حال و هوای این دوره پر گفتمانه. ته این دوره می‌تونی در خصوص موضوعات عمومی راحت حرف بزنی البته!! قراره تو این دوره بریم سراغ دنیای اخبار و فیلم، یه کوچولو هم درگیر نوشتن متن‌های پیشرفته‌تر میشی

دوره کل کل کنون

Upper/Advanced

تو این دوره دیگه خودت یه پا استادی و وارد هر بحثی بشی خیلی قدرتمند با دایره لغت و اصطلاحات بالا شروع به صحبت میکنی و مطمئن باش واسه متقاعد کردن بقیه حرف کم نمیاری.در مهارت شنیداری بهت قول میدیم 90 درصد فیلم ها ، فایلهای صوتی وآهنگهارو متوجه میشی.البته اینایی که میگم فقط در صورتیه که از اولین قدم به عهدی که با ما بستی عمل کرده باشیو و قدم به قدم با ما پیش رفته باشی.تو این دوره اگه علاقه مند به تدریس شده باشی هم میتونی تو دوره های تربیت مدرس ما شرکت کنی و شروع به کار کنی.