دوره خردسالان (6 تا 12 سال):

مجموعه آموزشی Academy stars یک دوره 5 سطحی ازسطح starter تا 4 است که سطح starter در2 ترم ودیگر سطح‌ها هرکدام در3 ترم به صورت گروهی تدریس می‌شوند که مجموع آنها 14 ترم می‌شود. این دوره، شامل مهارت و نوآوری‌های بصری متمرکز برمبحث دستورزبان به همراه انیمیشن‌های زیبا برای ارائه یک تجربه یادگیری پرجنب وجوش و به یاد ماندیست. از دیگر ویژگی‌های این کتاب: رویکرد نوآورانه برای آموزش مکالمه با مثال‌های بصری به منظورافزایش بخاطرسپاری مباحث است و برسازنده و تعاملی بودن یادگیری و تضمین موفقیت و پیشرفت دانش آموز تاکید بسیاردارد.

دوره نوجوانان (13 تا 17 سال):

مجموعه کتاب‌های Teen2Teen برای گروه سنی نوجوان طراحی شده است که به صورت 4 سطح ارائه شده است. هر کتاب در 4 ترم به صورت گروهی آموزش داده می‌شود. محتوا این مجموعه بسیار جذاب و قابل لمس برای نوجوانان است. این محتوا شامل مسائلی ازجمله: علایق آن‌ها، دوستان آن‌ها، رویا ها و آرزوهای آن‌ها و کنجکاوی برای یادگیری در مورد جهان و.... است و در پایان این دوره زبان آموزان بدون هیچ مشکلی درباره این موضوعات صحبت می‌کنند.

دوره بزرگسالان(18 سال به بالا):

مجموعه کتاب‌های Top Notch برای گروه سنی بزرگسال طراحی شده که به صورت 4سطح A و Bارائه شده است. هرکتاب در 2 ترم به صورت گروهی آموزش داده می‌شود که مجموع آن 16 ترم است. کتاب Top Notch  تمام مهارت­های زبان اعم از خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن را دربرمی‌گیرد. اما، آنچه بیش ازهمه مورد توجه قرارگرفته است، مهارت گوش کردن و صحبت کردن است. تمرین­های کار محور و واقعی این کتاب، زبان­‌‌ آموز را درموقعیت‌های کاربردی مختلفی قرار می‌دهد که به او کمک می­ کند راجع به مسائل مختلف صحبت کند. این مجموعه دارای فایل‌های ویدئویی بسیار جذاب و کاربردی است که طبق مطالب آموزشی کتاب طراحی شده است. لازم به ذکراست که نوجوانانی که دوره نوجوان را تمام کرده اند از کتاب Top notch 1 شروع می‌کنند. دوره Top notch fundamental فقط مخصوص سطح پایه بزرگسالان است.

دوره پیشرفته (advanced):

مجموعه کتاب‌های سامیت(Summit)  یک دوره پیشرفته کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سنی بزرگسالان است که ازآخرین متد آموزشی متداول درجهان بهرمند بوده و جهت آمادگی درامتحانات بین المللی IELTS  و دوره‌های TTCمناسب است. این دوره دردو سطح B وA ارائه شده است که هرکتاب در2 ترم به صورت گروهی آموزش داده می‌شود.

کتاب‌های واژگان 4000Essential words:

مجموعه کتاب‌های 4000Essential words یکی از منابع بسیار خوب برای تقویت دایره لغات زبان آموزان است که در 6 جلد تهیه شده اند. هر کدام از این 6 جلد حاوی بیش از 600 کلمه می باشد. هر کتاب از این مجموعه دارای 30 درس می‌باشد که هر درس 20 کلمه را آموزش می‌دهد. جلد اول این کتاب همراه سطح نوجوان Teen2Teen، جلد دوم تا چهارم همراه سطح بزرگسال Top Notch، و جلد پنجم و ششم همراه سطح پیشرفته Summit برای استفاده درمباحث مختلف آموزش داده می‌شوند.

Collins for IELTS:

دراین دوره دانش‌آموزان وارد دوره آمادگی برای آزمون‌های آیلتس می‌شوند. این دوره آموزشی به صورت کاملا مجزا برروی مهارت‌ها کارمی‌کند. به طوری که کتاب Speaking و Writing با هم در4 ترم، Listening و Reading با هم در4 ترم و Grammar و Vocabulary با هم در4 ترم تدریس می‌شوند که مجموع آنها 12 ترم به صورت گروهی می‌شوند. بسیاری از داوطلبان آیلتس، کتاب‌های آیلتس Collins را به عنوان یکی از منابع معتبرآمادگی آزمون آیلتس می‌شناسند که با گذراندن این دوره‌ها به آیلتس 7 می‌رسند.